Skip to content

Nasza Oferta

OKULARY KOREKCYJNE – w naszym salonie znajdziesz szeroki wybór opraw okularowych, niezależnie czy cenisz klasyczną elegancję czy chcesz wyrazić siebie poprzez bardziej ekstrawaganckie okulary. Nieoceniona będzie przy tym pomoc stylistów, którzy dobiorą oprawki do urody i tonacji kolorystycznej.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE – niezależnie od pory roku musimy chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki nam możesz zadbać o zdrowie swoich oczu a jednocześnie wyróżnić się z tłumu ciekawym wzornictwem. W krakowskim salonie w naszych kolekcjach przeciwsłonecznych nie idziemy na kompromisy.

OKULARY PROGRESYWNE – masz dość żonglerki okularami do dali i bliży? Rozwiązaniem są okulary progresywne, pozwalające widzieć wyraźnie na wszystkie odległości. Dopasujemy je dla Ciebie z szerokiej gamy soczewek włącznie z progresami indywidualnymi, dobieranymi komputerowo i „szytymi na miarę”.

SOCZEWKI OKULAROWE – wierzymy w japońską precyzję, dlatego współpracujemy głównie z firmami z Kraju Kwitnącej Wiśni – SEIKO, której jesteśmy salonem partnerskim wyróżnionym tytułem „Specjalista SEIKO” i firmą HOYA, ale soczewki innych czołowych producentów również są u nas dostępne.

SOCZEWKI KONTAKTOWE – kochamy okulary, ale rozumiemy, że czasem sytuacja wymaga użycia soczewek kontaktowych. Mamy je również na naszych półkach, zarówno miesięczne jak i jednodniowe.